HABERLER

KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Image

Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Kurban Bayramı paylaşmanın, dayanışmanın ve kardeşliğin en güzel örneğini ortaya koymaktadır. İnanıyorum ki bu birlik ve beraberlik ruhunu, daha da güçlendirerek geleceğe taşıyacağız.


BİR MİLLETİN ZAFERİ 15 TEMMUZ

Image

15 Temmuz milletimizin canıyla, kanıyla yazdığı bir destandır. Dünya demokrasi tarihinin belki de en önemli dönüm noktasıdır. Milletin iradesinin karşısında hiçbir gücün duramayacağının göstergesidir.


RAMAZAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN

Image

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Ertaş, Ramazan Bayramı’nda korona virüs nedeniyle mesafelerin olacağını; ancak gönüllerin her zamankinden daha da fazla yaklaşacağını söyledi.


ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Image

Annelik, hiç şüphesiz dünyanın en masum ve en güzel duygusudur. Anneler, evlatlarının geleceği için sonsuz fedakârlık, sevgi ve şefkatle emek verirler. Hayatta ilk arkadaşımız, ilk öğretmenimiz olan ve bizleri bugünlere getiren annelerimize...


BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Image

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın Ertaş, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Belediye Başkanı Yalçın Ertaş mesajında, Berat Kandili’nin Allah’ın bütün kullarına rahmet, lütuf ve mağfiret kapılarını aralayarak kullarını bağışladığı, dualarına karşılık verdiği...


5 NİSAN DÜNYA AVUKATLAR GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Image

Temel hak ve özgürlüklerimizin teminatı ve demokratik hukuk devletinin ön koşulu olan bağımsız ve tarafsız yargının kurucu unsurlarından savunmayı temsil eden avukatlarımız, adaletin tecellisine katkıda bulunarak toplumsal barışın korunmasına ve devamına hizmet etmektedir.


« 1 2 3 4 5 6 »