23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLU OLSUN

Ilgın Belediye Başkanı Yalçın ERTAŞ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Ertaş, mesajında şu ifadelere yer verdi “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Dünya’da kutlanan ilk ve tek çocuk bayramıdır. Ülkemizin aydınlık yarınlarını inşa edecek olan yavrularımızın sağlıklı, eğitimli ve mutlu bireyler olarak hayata devam etmeleri en büyük arzumuzdur. 23 Nisan; Türkiye Cumhuriyeti’nin, çocuklarımız ve gençlerimizin omuzlarında yükseleceğine olan güçlü inancın da ifadesidir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın donanımlı, eğitimli, milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetişmeleri bizim en büyük hedefimizdir.

COVİD 19 salgını tedbirleri kapsamında da her yıl bir arada çocuklarımızla coşkulu bir şekilde kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bu yıl buruk bir şekilde geçireceğiz. Fakat bu burukluğu gidermek için evlerimizde ve balkonlarımızda 23 Nisan kutlamalarımıza devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin hedeflediği vizyona bizleri taşıyacak olan çocuklarımız başta olmak üzere, tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyorum” dedi.