ARAÇ FİLOMUZ BÜYÜYOR!

Büyükşehir yasası ile hizmet alanı genişleyen Ilgın Belediyesi halka daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına Belediye Başkanı Mehmet KARAHAN’ın girişimleriyle araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

2017 yılında araç filosunu güçlendiren Ilgın Belediyesi, filosuna ilave ettiği 4 yeni hizmet aracıyla hizmetlerini hızlandırıyor.  Yeni alınan araçlar için açıklama yapan Başkan KARAHAN: “Ilgın’a hizmet için, daha hızlı ve verimli çalışabilmemiz adına araç filomuzun güçlü ve genç olması lazım. İmkânlarımız ne kadar iyi olursa hizmetlerimiz o derece kaliteli olur. Gayretlerimiz bu doğrultuda, yıl içerisinde belediyemiz bünyesine gerek hibe yolu, gerekse satın alma ile kazandırdığımız araçlarımız ile gücümüze güç katıyoruz. Bu da dolaylı olarak hizmetlerimize yansıyor. Göreve geldiğim günden bu yana belediye garajımıza toplamda 12 araç kazandırdık. İhtiyaçlarımız ve imkânlarımız doğrultusunda da kazandırmaya devam edeceğiz. İlçemize ve belediyemize hayırlı olsun.” dedi.

Ilgın Belediyesi önünde yeni araçlar için kurban kesilerek hizmete sunuldu. Edilen duaların ardından araçlar, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne teslim edildi.